آموزشگاه آرایشی ما بهترین در ارائه خدمات آرایشی

اگر به دنبال زیبایی خود هستید، اگر میخواهید در مهمانی هایتان بدرخشید و متفاوت تر از همیشه جلوه کنید حتما سری به سالن آرایش و زیبایی ما بزنید

خدمات ما

کلاه گیس بافت با موی طبیعی

بافت مو یکی از دسته انواع مدل مو است که به سادگی می توان گفت مناسب برای هر مراسم و مکانی بوده و به سرعت و سادگی می تواند موهای شلخته و در هم را زیبا کرده و بسیار آراسته به تصویر بکشید. مدل بافت مو دخترانه و زنانه ندارد، در هر سنی که باشید بافت مو می تواند ظاهری بسیار زیبا به شما هدیه کند. انواع مختلف از مدل بافت مو را می توان به صورت ترکیبی با انواع شینیون مو استفاده کرد و ظاهری متفاوت به موها داد.

متعادل سازی چهره یا گریم

4 ترکیب و توازن اصلی برای متعادل سازی آرایش صورت
 
1. آرایش چشم تیره و متعادل سازی آن با آرایش لب تیره.
 
2. آرایش چشم ملایم و متعادل سازی آن با آرایش تیره لب.
 
3. آرایش چشم تیره و متعادل سازی آن با آرایش لب ملایم.
 
4. آرایش چشم ملایم و متعادل سازی آن با آرایش لب ملایم

آرایش و پیرایش زنانه - مقدماتی

آرایشگری فن و هنری است که به زیباتر جلوه دادن ظاهر افراد (پوست، مو و …) می پردازد. آرایشگر زنانه به کوتاه کردن، مدل دادن، رنگ کردن موها، آرایش صورت، پاکسازی پوست و طراحی ناخن ها می پردازد. در آرایشگاه های مردانه کارهای کوتاه کردن، حالت دادن و رنگ کردن موها و اصلاح صورت انجام می شود.

کار با مواد شیمیایی

 کلمه ماساژ تصویری کاملاً متفاوت از ماساژ تایلندی را به ذهن می آورد که حتی در ابتدایی ترین شکل آن هم ترتیب پیچیده ای از فشار بافت های نرم و کشش عضلات و هم چنین پیچاندن و مهارت در ماساژ مفاصل با دست می باشد. ماساژ تایلندی بیش از هزار سال است که در فرایند تکامل دائمی می باشد و این عجیب نیست .